HİKA KART KİMDİR ?

Biz bir aileyiz..

Paykwik satın almak için Hika Kart

Paykwik ve Paykasa gibi ön ödemeli kartlarda , Hika Kart Ön Ödemeli Kart sistemiyle başlayan ve başlangıç tarihi 2010’a dayanan bir birleşim sunucu ortaya çıkan bir güven ailesidir.Hika Kart’ın Güvenlik ve Kalite’den önce bir aile olduğunu bilmenizi isteriz.Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız güven ve hız platformu sadece siz değerli paykwik müşterilerimiz için özel hazırlanmıştır. Hika kart kuruluşunu tamamladığı 2010 yılından bu yana da ticari faaliyetine devam etmektedir. Şirket, e-ticaret ile ilgilenmekte olsa da ürün yelpazesini her geçen yıl geliştirmekte ve çeşitlemektedir.

Hika Kart, kurulduğu günden bugüne kadar her zaman personeliyle birlikte tüm alanlarda adil olmayı amaçlamıştır. Müşterilerinden, bayilerine, rakiplerinden, toplumun her bir bireyine kadar adil, hakkaniyetli, saygın ve devamlılık esaslı hizmet,sunmayı,hedefedinmiştir.

Hika Kart İle güvenli paykwik kart alımız yapabilirsiniz.Hika Kart Geçen tüm sitelerimizle Hika Kart logosu ile müşterilerimizin aklında yer edinmek için yaptığımız bir A.Ş şirkettir. Müşterilerimizin Hika kart A.Ş logosunu gördüklerinde müşterilerimizde ‘’ işte güvenin tek adresi’’ demeleri için yaptığımız bir kuruluştur…

Kalite,standart,güvenirlik...

Hika Kart’ın çalışanlarından başlayıp bayilerine kadar devam eden kurumsal anlayışının en temeli; ürün ve hizmetlerinin kalitesini standartların üzerinde tutmak ve markalarının güvenirliğini her daim korumaktır.

Saygınlığı her şeyin üstünde tutan Hika Kart, sektörde ilk tercih edilen firma olmayı, müşteri memnuniyeti sağlamayı; insana, doğaya ve çevreye saygılı olmayı ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

Hika Kart olarak Haftanın 7 günü hiçbir bayramı, özel günleri ve tatilleri ön plana almaksızın vardiyalı çalışanlarımız ile devamlı sizlerin hizmetinizdeyiz. Para yatırmak istediğiniz sitelere hiç bir sorun yaşamadan hızlı yatırım yaparak size bir çok avantaj sağlayacak Paykwik Kartı en güvenli ve ucuz olarak bizden temin edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler Hika Kart Ltd…